Deprecated: file_get_contents(): Passing null to parameter #2 ($use_include_path) of type bool is deprecated in /home/users/drugieserce/public_html/drugieserce.hoste.pl/spotkania/core/libraries/flat-files.php on line 38
Obóz narciarski - Spotkania integracyjne ,Młodzież.Wspomnienia, pamietniki

Obóz narciarski

 

 

 

Z wielka przyjemnością i satysfakcją pragnę zakomunikować całej Rodzinie „Składaków”, że 14.12.2008 roku rozpoczęła działalność Sekcja Narciarska w STS Koło „Zabrze”.
Znakomity nasz kolega i narciarz Stasio Rusnak udzielał nam wskazówek i i uczył sztuki szusowania na nartach w Kluszkowcach(14-17.12.2008r.).

Niestety kiepska pogoda zmusiła nas do przeniesienia zajęć treningowych 15 km. dalej w Białce Tatrzańskiej na BANI i KOTELNICY 18-20.12.2008r.

 

 

Pamietaj !!!
Wypełnij Oświadczenie Woli.

Noś je zawsze przy sobie.

Całą szóstką przyszłych mistrzów narciarstwa[ Grażyna Jatta, Marian Gonsior, Tadeusz Ranosz, Stasiu Rusnak Jasiu Statuch i Tadeusz Wandzel) przez 6-dni gościliśmy w góralskiej rodzinie państwa Krystyny i Wiesława Młynarczyków w Dębnie (www.debno.pieniny.net].Wykwintne domowe jadło kończyło się codziennie słodką pieczystą niespodzianką. Każdego ranka Pani Krysia witała nas świeżym buncem, dowcipem i uśmiechem. Wieczory zaś upływały pod znakiem gawęd i opisów góralskiego życia w/w wioski, której synem jest nasz kol. Stasiu Rusnak. Oczywiście całością przewodził niezrównany Pan Wiesio. Za ta staropolską gościnę całej rodzinie Młynarczyków Serdeczne "Bóg Zapłać".

Jestem pewien , że w tym roku na narciarskim obozie będzie nas o wiele więcej.

Trzymajmy kciuki za naszych kolegów Staszka Rusnaka, Tadeusza Ranosza, Tadeusza Wandzla i Jasia Statucha za ich sukcesy w krajowych i międzynarodowych mistrzostwach w narciarstwie osób po transplantacji.

Jan Statuch