Deprecated: file_get_contents(): Passing null to parameter #2 ($use_include_path) of type bool is deprecated in /home/users/drugieserce/public_html/drugieserce.hoste.pl/przeszczepy_narzadow/core/libraries/flat-files.php on line 38
Modlitwa - Przeszczep serca, płuc,Dawcy ,

Modlitwa

 

 

Niekiedy z trudem możemy zrozumieć Twoją wolę i postępować zgodnie z nią. Szukamy Cię w modlitwie i zdajemy się na Twoją pomoc.
- Modlimy się za Hanno, którego wezwałeś do siebie z pełni życia. Pozwól mu zaznać Twojej i naszej miłości.
- Modlimy się za rodzinę Hanno, która towarzyszyła mu w życiu. Nie pozostaw jej pogrążonej w bólu i spraw, aby wiara była ich oparciem.
- Modlimy się za przyjaciół Hanno, którzy dzielili z nim tak wiele. Pozwól im uświadomić sobie, że przyjaźń jest trwalsza niż życie.
- Modlimy się za osoby, którym będzie można pomóc dzięki przeszczepom narządów.
Pozwól im rozpocząć nowe życie bez obciążeń.
Ojcze w niebie, nasze życie i śmierć znajduje się w Twoich rękach. Pogrążeni w bólu i smutku mamy nadzieję na spotkanie w innym świecie, wzmocnieni wiarą w Jezusa Chrystusa, naszego brata i Pana.
Amen.

/ * Ta modlitwa została wypowiedziana w Niemczech , w roku 1996, gdy osoby uczestniczące w pogrzebie żegnały się z młodym mężczyzną, który zginął w wypadku. Rodzina postąpiła zgodnie z wolą zmarłego, oddając po jego śmierci narządy dla innych osób.

( z książki Sibylle Storkebaum - 'Dar życia - Wszystko o przeszczepach narządów'. Wydanie polskie Bertelsmann Media Sp. Z o.o. 1999