Deprecated: file_get_contents(): Passing null to parameter #2 ($use_include_path) of type bool is deprecated in /home/users/drugieserce/public_html/drugieserce.hoste.pl/przeszczepy_narzadow/core/libraries/flat-files.php on line 38
Książka Faktu Przeszczepów Płuca Serca - Przeszczep serca, płuc,Dawcy ,

Książka Faktu Przeszczepów Płuca Serca

Książka Faktu Przeszczepów Płuca SercaWprowadzenie

W trzech dekadach od występu pierwszy ludzkiego przeszczepu serca w grudniu 1967, procedura zmieniła od doświadczalnej operacji do założonego leczenia wysuniętej do przodu choroby serca. W przybliżeniu 2,300 przeszczepów serca jest wykonane każdego roku w Zjednoczonych Stanach.

W 1981, łączone serce i przeszczepy płuca zaczęli zostać użyty, by potraktować pacjentów z warunkami tymi surowo uszkodzić obie te organy. Począwszy od 1995, około 500 ludzi w Zjednoczonych Stanach i 2,000 na całym świecie otrzymał serce - płuco przeszczepy..

Były dwie główne bariery do powiększania liczby pomyślnych operacji. W 1983, pierwsza bariera do pomyślnych transplantacji - odrzucenia organu dawcy przez pacjenta - został pokonani. Cyklosporyna leku został wprowadzony, by znieść odrzucenie serca dawcy albo serca - płuca przez ciało pacjenta. Cyklosporyna i inne lekarstwa, by skontrolować odrzucenie znacząco ulepszyli przetrwanie pacjentów przeszczepu. Około 80 procentów przeszczepu serca pacjenci przeżywają 1 roku albo więcej. Około 60 procentów serca - płuca przeszczepy żyją przynajmniej 1 roku po chirurgii. Badanie jest w toku, by rozwinąć nawet lepsze sposoby, by skontrolować odrzucenie przeszczepu i ulepszyć przetrwanie.

Dostępność organu jest drugi barierą do powiększania liczby pomyślnych transplantacji. Szpitale i organizacje ogólnokrajowe próbują powiększyć świadomość społeczną tego problemu i ulepszyć dystrybucję organu..

 

Co zdarza się podczas serce albo serce - płuco przeszczepu?

Przeszczep jest zamianą chorego serca pacjenta albo serca i płuc z normalny organ ( s) od ktoś zadzwoniony dawca - kto umarł. Organ dawcy ( s) zupełnie jest usunięty i szybko jest przetransportowany do pacjenta, który może zostać mieszkany przez kraj. Organy są ochłodzone i są zatrzymane w domu specjalne rozwiązanie kiedy będąc wzięty do pacjenta.

 

Podczas operacji, pacjent jest umieszczony na serce - płuco maszynie. Ta maszyna pozwala chirurgów obejść strumień krwi do serca i płuc. Maszyna pompuje krew przez resztę ciała, usuwanie dwutlenek węgla ( odpadów) i zastępowanie to z tlenem potrzebowało około ucieleśnić tkanki. Doktorzy usuwają serce pacjenta z wyjątkiem tylnych ścian atriów, wyższych izb serca. Popierać atriów na nowym sercu są otworzeni i serce jest uszyte do miejsca. Podobny proces jest poszły za w serce - płuco przeszczepach, chyba, że doktorzy usuwają serce i płuca jako część od dawcy; nowe płuca są przymocowane najpierw, mający za sobą serce.

Chirurdzy wtedy łączą naczynia krwionośne i pozwalają krew, by popłynąć przez serce i płuca. Ponieważ serce rozgrzewa się, to zaczyna łomotanie. Czasami, chirurdzy muszą zacząć serce z porażeniem prądem. Chirurdzy sprawdzają wszystkie połączone naczynia krwionośne i serca izby dla wycieków przed usuwaniem pacjenta od serce - płuco maszyny.

Pacjenci są zwykle i dookoła kilku dni po chirurgii i, jeżeli nie ma żadnych znaków ciała natychmiast odrzucającego organ ( s), wolno pacjentom iść do domu w 2 tygodniach.

 

Dlaczego przeszczepy są robione?

Przeszczep jest rozważony kiedy serce zawodzi i nie odpowiadania na wszystkie inne terapie, ale zdrowie jest inaczej dobre. Wiodące powody, dlaczego ludzie otrzymują przeszczepy serca są:

 

 

  • Słabnięcie mięśnia serca Cardiomyopathy.
  • Surowa wieńcowa choroba tętnicy - w którym naczynia krwionośne serca stają się zablokowany i mięsień serca jest uszkodzony.
  • Wady wrodzin serca.
Serce - płuco przeszczepy są wykonane na pacjentach, którzy umrą od koniec - scena płuco choroby tej też włącza serce. Alternatywne terapie dla tych pacjentów zostały spróbowane albo zostały rozważone. Prowadzący ludzie powodów otrzymują serce - płuco przeszczepy są:

 

  • Surowy płucny duży wzrost nadciśnienie w ciśnieniu krwi w naczyniach płuc, że ograniczenia krwie strumień i dostawę tlenu do reszty ciała.
  • Wada narodzin serca, które wywołuje innym imieniu złożony Eisenmenger dla nabytego płucnego nadciśnienia.

Kto może mieć przeszczep?

Pacjenci nieletni 60 jest najbardziej najprawdopodobniejszy kandydatami przeszczepu serca. Pacjenci nieletni 45 ogólnie jest przyjęty dla serce - płuco przeszczepów. W zarówno przypadki, pacjenci muszą cierpieć na end koniec - scena choroba i być w dobrym zdrowiu inaczej. Doktor, pacjent i rodzina musi zwrócić do iść za czterema podstawowymi pytaniami, by określić, czy przeszczep powinien zostać rozważony:

 

  • Czy wszystkie inne terapie zostały spróbowane albo zostały wyłączone?
  • Jest pacjent prawdopodobny, by umrzeć bez przeszczepu?
  • Jest osoba w ogólnie dobrym zdrowiu innym niż serce albo serce i choroba płuca?
  • Pacjenci, którzy nie spotykają powyższych rozważań albo, kto mają dodatkowe inne surowe choroby problemy, aktywne infekcje, albo surową otyłość - nie są dobry kandydat dla przeszczepu.
Jest osoba w ogólnie dobrym zdrowiu innym niż serce albo serce i choroba płuca?

 

 

Jak dawcy są znalezieni?

Dawcy są osobami, które są mózg martwy, znacząc, że mózg nie pokazuje żadnych znaków życia kiedy ciało osoby jest trzymane żywy przez maszynę. Dawcy często umarli w wyniku wypadku samochodu, razu, rany wystrzału, samobójstwa, albo surowego głównego zranienia. Serc większości pochodzi z tych, który umiera przed wiekiem 45. organy Dawcy jest mieszkane przez Zjednoczoną Sieć dla System wielodostępowy Organu ( UNOS).

 

Nie wystarczające organy są uchwytne dla przeszczepu. W jakimś podanym razie, prawie 3,500 do 4,000 pacjentów czeka na serce albo serce - płuco przeszczep. Pacjent może czekać miesiące dla przeszczepu. Więcej niż 25 procentu nie żyje wystarczająco długo. Jeszcze, tylko ułamek tych, który mógłby darować organy właściwie robią

 

 

Robi prowadzeniu osoby normalne życie po przeszczepie?

Po serce albo serce - płuco przeszczepie, pacjenci muszą wziąć kilka lekarstw. Najważniejszy są ci, by schronić ciało przed odrzucaniem przeszczepu. Te lekarstwa, które muszą zostać wzięty dla życia, mogą spowodować znaczące skutki uboczne, zawierając nadciśnienie, płynne wstrzymywanie, drżenia, nadmierny wzrost włosów i możliwe uszkodzenie nerki. Aby zwalczyć te problemy, dodatkowe leki często są przepisane.

 

Przeszczepione funkcje serca różnie od stary jeden. Ponieważ nerwy prowadzące do serca są ucięte podczas operacji, przeszczepione serce łomocze szybciej ( około 100 do 110 uderzeń na minucie) niż normalne serce ( 70 uderzeń na minucie). Nowe serce też odpowiada powoli, by uprawić sporty i nie powiększa jego tempa tak szybko jak przed.

Rokowanie pacjenta zależy od wiele czynników, zawierając wiek, ogólne zdrowie i odpowiedź na przeszczep. Ostatnie liczby pokazują, że 73 procentów przeszczepu serca pacjenci żyją przynajmniej 3 lat po chirurgii. Prawie 85 procentów pacjentów wróconych do pracy albo inne działalności oni lubią. Wielu pacjentów cieszy się pływać, jazdą na rowerze, biegnąc, albo inne sporty.

Jak zanotowany, 60 procentów pacjentów, którzy otrzymują łączone serce - płuco przeszczepy przeżywa przynajmniej 1 roku. Pięćdziesiąt procentu na żywo przynajmniej 3 roku.

 

 

Jakie są ryzyka od przeszczepów?

Przyczyny najbardziej popularnego śmierci idącej za przeszczepem są infekcją albo odrzuceniem serca. Pacjenci na lekach zapobiec odrzucenie przeszczepu są zagrożony dla rozwijania uszkodzeniu nerki, wysokiemu ciśnieniu krwi, osteoporozie ( surowych szczuplenia kości, które mogą spowodować złamania) i chłoniak ( typu raka, który oddziałuje na komórki system immunologiczny).

 

Wieńcowa choroba tętnicy ( atherosclerosis) jest problemem, który rozwija w prawie pół pacjentach, którzy otrzymują przeszczepy. Normalnie, pacjenci z tym bólem skrzyni doświadczenia choroby i / albo inne symptomy kiedy ich serca są zestresowanym. To jest zadzwoniona angina i jest wczesny ostrzegany znak o zablokowanej tętnicy serca. Jednakże, pacjenci przeszczepu mogą nie mieć żadnych wczesnych symptomów bólu blokady rosnącej, ponieważ oni nie mają żadnych uczuć w ich nowych sercach.

Trzydzieści do pięćdziesiąt procentów pacjentów, którzy otrzymują serce - płuco przeszczep rozwijają obliterans bronchiolitis, w którym są wywołujące zaparcia zmiany w liniach lotniczych płuc.

 

 

Co znaczy odrzucenie ?

System immunologiczny ciała osłania od ciała. Komórki ruchu systemu immunologicznego przez ciało, sprawdzając dla czegoś, co wygląda obcy albo inny niż własne komórki ciała. Odporne komórki rozpoznają przeszczepiony organ ( s) jak innego niż reszta ciała i usiłują zniszczyć to to jest zadzwoniony odrzucenie. Jeżeli zostawiony samotnie, system immunologiczny uszkodziłby komórki nowego serca i w końcu zniszczyłby to. W serce - płuco przeszczepie, odporne komórki mogą też zniszczyć zdrową płucną tkankę.

 

Aby zapobiec odrzucenie, pacjenci otrzymują immunosuppressants, narkotyzuje to znoszą system immunologiczny, żeby nowy organ ( s) nie został uszkodzony. Ponieważ odrzucenie może nastąpić kiedykolwiek po przeszczepie, leki immunosuppressive są dane do pacjentów poprzedniego dnia ich przeszczepem i od tego czasu co do reszty ich życia. Aby uniknąć komplikacji, pacjenci muszą ściśle przylegać do ich reżimu leku. Trzy główne leki teraz użyte są cyklosporyna, azathioprine i prednisone. Badacze pracują nad bezpieczniejszym, bardziej efektywniejszym immunosuppressants dla przyszłego testowania. Trochę bardziej obiecujących leków jest FK - 506 i mofetil mycophenolate.

Doktorzy musieli zbalansować dawkę immunosuppressive narkotyzuje, żeby przeszczepiony organ pacjenta ( s) jest ochroniony, ale jego albo jej system immunologiczny zupełnie nie jest zamknięty. Bez aktywnego wystarczająco systemu immunologicznego, pacjent może łatwo rozwinąć surowe infekcje. Dla tego powodu, lekarstwa też są przepisane, by walczyć jakieś infekcje.

Aby ostrożnie monitorować pacjentów przeszczepu dla znaków odrzucenia serca, małe kawałki przeszczepionego organu są usunięte dla badania pod mikroskopem. Zadzwoniony biopsję, ta procedura włącza posuwanie naprzód cienkiej rurki zadzwonionej kateter przez żyłę do serca. Na końcu kateteru jest bioptome, mały instrument pociął nożyczkami poza kawałkiem tkanki. Jeżeli pokazy biopsji uszkodziły komórki, dawkę i rodzaj immunosuppressive lek może zostać zmieniony. Biopsje mięśnia serca zwykle są wykonane tygodniowy dla pierwszy 3 do 6 tygodni po chirurgii, wtedy każdych 3 miesięcy przez pierwszy rok i wtedy rocznie od tego czasu.

 

 

Jak dużo przeszczepy ustalają koszty?

Według UNOS, oszacowany pierwszy opłatę roku za przeszczep serca jest $209,100 i roczne oskarżenia followup są $15,000. W większości wypadków te koszty są zapłacone przez prywatne przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe. Więcej niż 80 procentów handlowych ubezpieczycieli i 97 procentów Niebieskiego Krzyża / Niebieskich planów Tarczy oferuje pokrycie dla przeszczepów serca. Programy Medicaid w 33 stanach i Dzielnicy Kolumbii też refundują dla przeszczepów. Przeszczepy serca są przykryte przez Medicare dla Medicare odpowiednich pacjentów, jeżeli operacja jest wykonana w uznanym centrum.

 

Serce I Książka Faktu Przeszczepów Płuca Serca Spis treści Wprowadzenie Co zdarza się podczas serce - płuco przeszczepu? Dlaczego przeszczepy są zrobione? Kto może mieć przeszczep? Jak dawcy są znalezieni? Robi prowadzeniu osoby normalne życie po przeszczepie? Jakie są ryzyka od przeszczepów? Co odrzucenie znaczy? Jak dużo przeszczepy ustalają koszty? Co przeszczepy będą jak w 5 do 10 lat? Trzymając na topie Twojego Warunku Wprowadzenie W trzech dekadach od występu pierwszy ludzkiego przeszczepu serca w grudniu 1967, procedura zmieniła od doświadczalnej operacji do założonego leczenia wysuniętej do przodu choroby serca. W przybliżeniu 2,300 przeszczepów serca jest wykonane każdego roku w Zjednoczonych Stanach. W 1981, łączone serce i przeszczepy płuca zaczęli zostać użyty, by potraktować pacjentów z warunkami tymi surowo uszkodzić obie te organy. Począwszy od 1995, około 500 ludzi w Zjednoczonych Stanach i 2,000 na całym świecie otrzymał serce - płuco przeszczepy. Były dwie główne bariery do powiększania liczby pomyślnych operacji. W 1983, pierwsza bariera do pomyślnych transplantacji - odrzucenia organu dawcy przez pacjenta - został pokonani. Cyklosporyna leku został wprowadzony, by znieść odrzucenie serca dawcy albo serca - płuca przez ciało pacjenta. Cyklosporyna i inne lekarstwa, by skontrolować odrzucenie znacząco ulepszyli przetrwanie pacjentów przeszczepu. Około 80 procentów przeszczepu serca pacjenci przeżywają 1 roku albo więcej. Około 60 procentów serca - płuca przeszczepy żyją przynajmniej 1 roku po chirurgii. Badanie jest w toku, by rozwinąć nawet lepsze sposoby, by skontrolować odrzucenie przeszczepu i ulepszyć przetrwanie. Dostępność organu jest drugi barierą do powiększania liczby pomyślnych transplantacji. Szpitale i organizacje ogólnokrajowe próbują powiększyć świadomość społeczną tego problemu i ulepszyć dystrybucję organu. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Co zdarza się podczas serce albo serce - płuco przeszczepu? Przeszczep jest zamianą chorego serca pacjenta albo serca i płuc z normalny organ ( s) od ktoś zadzwoniony dawca - kto umarł. Organ dawcy ( s) zupełnie jest usunięty i szybko jest przetransportowany do pacjenta, który może zostać mieszkany przez kraj. Organy są ochłodzone i są zatrzymane w domu specjalne rozwiązanie kiedy będąc wzięty do pacjenta. Podczas operacji, pacjent jest umieszczony na serce - płuco maszynie. Ta maszyna pozwala chirurgów obejść strumień krwi do serca i płuc. Maszyna pompuje krew przez resztę ciała, usuwanie dwutlenek węgla ( odpadów) i zastępowanie to z tlenem potrzebowało około ucieleśnić tkanki. Doktorzy usuwają serce pacjenta z wyjątkiem tylnych ścian atriów, wyższych izb serca. Popierać atriów na nowym sercu są otworzeni i serce jest uszyte do miejsca. Podobny proces jest poszły za w serce - płuco przeszczepach, chyba, że doktorzy usuwają serce i płuca jako część od dawcy; nowe płuca są przymocowane najpierw, mający za sobą serce. Chirurdzy wtedy łączą naczynia krwionośne i pozwalają krew, by popłynąć przez serce i płuca. Ponieważ serce rozgrzewa się, to zaczyna łomotanie. Czasami, chirurdzy muszą zacząć serce z porażeniem prądem. Chirurdzy sprawdzają wszystkie połączone naczynia krwionośne i serca izby dla wycieków przed usuwaniem pacjenta od serce - płuco maszyny. Pacjenci są zwykle i dookoła kilku dni po chirurgii i, jeżeli nie ma żadnych znaków ciała natychmiast odrzucającego organ ( s), wolno pacjentom iść do domu w 2 tygodniach. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Dlaczego przeszczepy są zrobione? Przeszczep jest rozważony kiedy serce zawodzi i nie odpowiadania na wszystkie inne terapie, ale zdrowie jest inaczej dobre. Wiodące powody, dlaczego ludzie otrzymują przeszczepy serca są: Słabnięcie mięśnia serca Cardiomyopathy. Surowa wieńcowa choroba tętnicy - w którym naczynia krwionośne serca stają się zablokowany i mięsień serca jest uszkodzony. Wady narodzin serca. Serce - płuco przeszczepy są wykonane na pacjentach, którzy umrą od koniec - scena płuco choroby tej też włącza serce. Alternatywne terapie dla tych pacjentów zostały spróbowane albo zostały rozważone. Prowadzący ludzie powodów otrzymują serce - płuco przeszczepy są: Surowy płucny duży wzrost nadciśnienie w ciśnieniu krwi w naczyniach płuc, że ograniczenia krwie strumień i dostawę tlenu do reszty ciała. Wada narodzin serca, które wywołuje innym imieniu złożony Eisenmenger dla nabytego płucnego nadciśnienia. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Kto może mieć przeszczep? Pacjenci nieletni 60 jest najbardziej najprawdopodobniejszy kandydatami przeszczepu serca. Pacjenci nieletni 45 ogólnie jest przyjęty dla serce - płuco przeszczepów. W zarówno przypadki, pacjenci muszą cierpieć na end koniec - scena choroba i być w dobrym zdrowiu inaczej. Doktor, pacjent i rodzina musi zwrócić do iść za czterema podstawowymi pytaniami, by określić, czy przeszczep powinien zostać rozważony: Czy wszystkie inne terapie zostały spróbowane albo zostały wyłączone? Jest pacjent prawdopodobny, by umrzeć bez przeszczepu? Jest osoba w ogólnie dobrym zdrowiu innym niż serce albo serce i choroba płuca? Pacjent może przylegać do zawierań changes stylu życia złożonych leczeń leku i częsty badania wymagany po przeszczepie? Pacjenci, którzy nie spotykają powyższych rozważań albo, kto mają dodatkowe inne surowe choroby problemy, aktywne infekcje, albo surową otyłość - nie są dobry kandydat dla przeszczepu. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Jak dawcy są znalezieni? Dawcy są osobami, które są mózg martwy, znacząc, że mózg nie pokazuje żadnych znaków życia kiedy ciało osoby jest trzymane żywy przez maszynę. Dawcy często umarli w wyniku wypadku samochodu, razu, rany wystrzału, samobójstwa, albo surowego głównego zranienia. Serc większości pochodzi z tych, który umiera przed wiekiem 45. organy Dawcy jest mieszkane przez Zjednoczoną Sieć dla System wielodostępowy Organu ( UNOS). Nie wystarczające organy są uchwytne dla przeszczepu. W jakimś podanym razie, prawie 3,500 do 4,000 pacjentów czeka na serce albo serce - płuco przeszczep. Pacjent może czekać miesiące dla przeszczepu. Więcej niż 25 procentu nie żyje wystarczająco długo. Jeszcze, tylko ułamek tych, który mógłby darować organy właściwie robią. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Robi prowadzeniu osoby normalne życie po przeszczepie? Po serce albo serce - płuco przeszczepie, pacjenci muszą wziąć kilka lekarstw. Najważniejszy są ci, by schronić ciało przed odrzucaniem przeszczepu. Te lekarstwa, które muszą zostać wzięty dla życia, mogą spowodować znaczące skutki uboczne, zawierając nadciśnienie, płynne wstrzymywanie, drżenia, nadmierny wzrost włosów i możliwe uszkodzenie nerki. Aby zwalczyć te problemy, dodatkowe leki często są przepisane. Przeszczepione funkcje serca różnie od stary jeden. Ponieważ nerwy prowadzące do serca są ucięte podczas operacji, przeszczepione serce łomocze szybciej ( około 100 do 110 uderzeń na minucie) niż normalne serce ( 70 uderzeń na minucie). Nowe serce też odpowiada powoli, by uprawić sporty i nie powiększa jego tempa tak szybko jak przed. Rokowanie pacjenta zależy od wiele czynników, zawierając wiek, ogólne zdrowie i odpowiedź na przeszczep. Ostatnie liczby pokazują, że 73 procentów przeszczepu serca pacjenci żyją przynajmniej 3 lat po chirurgii. Prawie 85 procentów pacjentów wróconych do pracy albo inne działalności oni lubią. Wielu pacjentów cieszy się pływać, jazdą na rowerze, biegnąc, albo inne sporty. Jak zanotowany, 60 procentów pacjentów, którzy otrzymują łączone serce - płuco przeszczepy przeżywa przynajmniej 1 roku. Pięćdziesiąt procentu na żywo przynajmniej 3 roku. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Jakie są ryzyka od przeszczepów? Przyczyny najbardziej popularnego śmierci idącej za przeszczepem są infekcją albo odrzuceniem serca. Pacjenci na lekach zapobiec odrzucenie przeszczepu są zagrożony dla rozwijania uszkodzeniu nerki, wysokiemu ciśnieniu krwi, osteoporozie ( surowych szczuplenia kości, które mogą spowodować złamania) i chłoniak ( typu raka, który oddziałuje na komórki system immunologiczny). Wieńcowa choroba tętnicy ( atherosclerosis) jest problemem, który rozwija w prawie pół pacjentach, którzy otrzymują przeszczepy. Normalnie, pacjenci z tym bólem skrzyni doświadczenia choroby i / albo inne symptomy kiedy ich serca są zestresowanym. To jest zadzwoniona angina i jest wczesny ostrzegany znak o zablokowanej tętnicy serca. Jednakże, pacjenci przeszczepu mogą nie mieć żadnych wczesnych symptomów bólu blokady rosnącej, ponieważ oni nie mają żadnych uczuć w ich nowych sercach. Trzydzieści do pięćdziesiąt procentów pacjentów, którzy otrzymują serce - płuco przeszczep rozwijają obliterans bronchiolitis, w którym są wywołujące zaparcia zmiany w liniach lotniczych płuc. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Co odrzucenie znaczy? System immunologiczny ciała osłania od ciała. Komórki ruchu systemu immunologicznego przez ciało, sprawdzając dla czegoś, co wygląda obcy albo inny niż własne komórki ciała. Odporne komórki rozpoznają przeszczepiony organ ( s) jak innego niż reszta ciała i usiłują zniszczyć to to jest zadzwoniony odrzucenie. Jeżeli zostawiony samotnie, system immunologiczny uszkodziłby komórki nowego serca i w końcu zniszczyłby to. W serce - płuco przeszczepie, odporne komórki mogą też zniszczyć zdrową płucną tkankę. Aby zapobiec odrzucenie, pacjenci otrzymują immunosuppressants, narkotyzuje to znoszą system immunologiczny, żeby nowy organ ( s) nie został uszkodzony. Ponieważ odrzucenie może nastąpić kiedykolwiek po przeszczepie, leki immunosuppressive są dane do pacjentów poprzedniego dnia ich przeszczepem i od tego czasu co do reszty ich życia. Aby uniknąć komplikacji, pacjenci muszą ściśle przylegać do ich reżimu leku. Trzy główne leki teraz użyte są cyklosporyna, azathioprine i prednisone. Badacze pracują nad bezpieczniejszym, bardziej efektywniejszym immunosuppressants dla przyszłego testowania. Trochę bardziej obiecujących leków jest FK - 506 i mofetil mycophenolate. Doktorzy musieli zbalansować dawkę immunosuppressive narkotyzuje, żeby przeszczepiony organ pacjenta ( s) jest ochroniony, ale jego albo jej system immunologiczny zupełnie nie jest zamknięty. Bez aktywnego wystarczająco systemu immunologicznego, pacjent może łatwo rozwinąć surowe infekcje. Dla tego powodu, lekarstwa też są przepisane, by walczyć jakieś infekcje. Aby ostrożnie monitorować pacjentów przeszczepu dla znaków odrzucenia serca, małe kawałki przeszczepionego organu są usunięte dla badania pod mikroskopem. Zadzwoniony biopsję, ta procedura włącza posuwanie naprzód cienkiej rurki zadzwonionej kateter przez żyłę do serca. Na końcu kateteru jest bioptome, mały instrument pociął nożyczkami poza kawałkiem tkanki. Jeżeli pokazy biopsji uszkodziły komórki, dawkę i rodzaj immunosuppressive lek może zostać zmieniony. Biopsje mięśnia serca zwykle są wykonane tygodniowy dla pierwszy 3 do 6 tygodni po chirurgii, wtedy każdych 3 miesięcy przez pierwszy rok i wtedy rocznie od tego czasu. Z tyłu do Szczytu Kliknąć tutaj dla Najpóźniejszej Wiadomości na Przeszczepie Serca Z tyłu do Szczytu Jak dużo przeszczepy ustalają koszty? Według UNOS, oszacowany pierwszy opłatę roku za przeszczep serca jest $209,100 i roczne oskarżenia followup są $15,000. W większości wypadków te koszty są zapłacone przez prywatne przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe. Więcej niż 80 procentów handlowych ubezpieczycieli i 97 procentów Niebieskiego Krzyża / Niebieskich planów Tarczy oferuje pokrycie dla przeszczepów serca. Programy Medicaid w 33 stanach i Dzielnicy Kolumbii też refundują dla przeszczepów. Przeszczepy serca są przykryte przez Medicare dla Medicare odpowiednich pacjentów, jeżeli operacja jest wykonana w uznanym centrum. W przybliżeniu 70 procentów handlowych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych i 92 procentów Niebieskiego Krzyża / Niebieskich planów Tarczy przykrywa serce - płuco przeszczepy. Pokrycie Medicaid dla serce - płuco przeszczepów jest uchwytne w 20 stanach. Według UNOS, oszacowało pierwszy opłata roku za heart serce - płuco przeszczep jest $246,000 i roczne oskarżenia followup są $18,400.

 

Co przeszczepy będą jak w 5 do 10 lat?

Szpitale ogólnokrajowe próbują ustawić lepszy system dla rozprowadzania organów do pacjentów w potrzebie. Badacze szukają łatwiejszych metod monitorować odrzucenie, by zastąpić regularne biopsje, które są potrzebowane teraz. Praca postępowała, by zrobić leki immunosuppressive z mniej długotrwałymi skutkami ubocznymi, żeby wieńcowy rozwój choroby tętnicy i zniszczenie płuca mogłyby około zapobiegły.

 

 

Trzymając na topie Twojego Warunku

Zatrzymując w domu melodię z twoją chorobą albo warunek nie tylko robi, że leczenie jest mniej onieśmielone ale też powiększa jego szansę sukcesu i jest pokazany obniżyć pacjentów zaryzykują komplikacji. Również, jako poinformowany pacjent, ty jesteś lepiej zdolny, by dyskutować twój warunek i opcje leczenia z twoim lekarzem..

Nowa usługa dostępna dla pacjentów dostarcza dogodny sposób pozostawania poinformowanego i zapewnia, że informacja jest zarówno godny zaufania i dokładnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się bardziej o nowatorskiej usłudze HealthNewsflash

http://www.healthnewsflash.com/